Withings ScanWatch Horizon

Dla większości z nas, smartwatch jest już nieodłączną częścią ciała.

Podczas gdy telefon, możesz mieć zawsze przy sobie, zegarek masz zawsze NA sobie. Smartwatch XXI wieku powinien być tak praktyczny, żebyś chciał spędzać z nim cały dzień, wodoodporny, żebyś mógł skoczyć z nim pod prysznic i na tyle wygodny, że nie zdejmując go, zaśniesz bez problemu. A co, gdyby poza standardową, codzienną funkcjonalnością jaką daje każdy z tysięcy sportowych zegarków, pozwoliłbyś sobie na totalną innowację, która zmieni twoją codzienność w technologiczny komfort?

Początek dnia
Budzisz się w pięknym San Escobar, wychodzisz do sklepu po świeże bułki, ser, pomidory, worek pomarańczy i kilka podstawowych produktów na obiad. Płacisz 12,30zł, inflacja wynosi 2%, a paski w tv nie brzmią jak memy... Z tego pięknego snu zostajesz WYRWANY przez dźwięki kawałka, który już dawno przestał być twoim ulubionym, przyprawiając cię codziennie o zawał serca na dzień dobry. STOP. Zakładasz ScanWatch Horizon.*

*UWAGA! Możesz już nigdy nie chcieć go zdjąć. Upewnij się, że wybrałeś kolor, który pasuje do twojego stylu.

 

Dzień z Withings ScanWatch Horizon


Zacznijmy raz jeszcze.

…a paski w tv nie brzmią jak memy. Czujesz delikatną wibrację na nadgarstku. Jest dość przyjemna, więc nie spieszysz się z jej wyłączaniem. Z drugiej strony, jesteś maksymalnie wypoczęty, więc czas zacząć nowy dzień. Wyłączasz budzenie na Horizonie. Czujesz się lepiej niż kiedykolwiek, bo dzień wcześniej ustawiłeś w aplikacji (o niej nieco później), że chcesz się obudzić między 6:00 a 6:30. Horizon analizując płytkie i głębokie fazy twojego snu uznał, że 6:17 to moment, który dzisiaj jest najlepszy na twoją pobudkę. 

 Wstajesz. Przeciągasz się. Obmywasz twarz. Wbijasz w sportowy T-shirt, spodenki, zawiązujesz buty i jak zwykle, idziesz pobiegać. Horizon wykrywa poranny jogging, na bieżąco gromadząc dane na temat przebytego przez ciebie dystansu, prędkości, spalonych kalorii, kroków… Mijasz w parku grupę ludzi praktykujących jogę. Dołączasz do nich. Horizon to rozpoznaje i automatycznie przestawia analizę danych na te, związane z jogą. 
Wracasz z porannego treningu. Wrzucasz rzeczy do prania. Horizon włącza pralkę. (Żarcik. Akurat tego jeszcze nie robi. Może po aktualizacji). Wchodzisz pod prysznic nie martwiąc się, że nie zdjąłeś swojego zegarka. Myślisz o wakacjach i nurkowaniu wśród raf koralowych. Wtedy też, będziesz zanurzał się z Horizonem bez obaw, że coś się z nim stanie. 
Zamyśliłeś się o wakacjach tracąc poczucie czasu! Spoglądasz na godzinę. Za 15 min zaczynasz pracę! Wyskakujesz z łazienki. Wciągasz spodnie, koszulę, w biegu dopinasz guziki. Metro. Biuro. 8:00. Uff. Czujesz, że przez ten pośpiech serce zaraz wyskoczy ci z klaty. Otwierasz aplikację. Widzisz, że z twoim tętnem wszystko gra. Spoglądasz na Horizona. Z ciekawości odpalasz pomiar EKG. 30 sekund. Wynik pojawia się na wyświetlaczu. Chcesz więcej szczegółów? Znowu otwierasz aplikację, gdzie widzisz swój pomiar na dokładnej, milimetrowej siatce. W każdym momencie, kilkoma kliknięciami w aplikacji możesz szybko udostępnić wyniki swojemu lekarzowi. Z pomiaru wynika, że jest ok. Sprawdzasz jeszcze zawartość tlenu we krwi i wskaźnik VO2Max. Wszystko w normie. Dzisiaj nie ma szans na L4. Zaczynasz więc pracę. Po dłuższym czasie siedzenia przy komputerze Horion informuje, że chyba dobrze… gdybyś się ruszył. 
Po pracy wychodzisz ze znajomymi. Wszyscy zachwycają się analogowym, eleganckim stylem twojego smartwatcha. W tym momencie, cyfrowy ekran PMOLED, umieszczony na tarczy Horizona, wyświetla powiadomienie, że własnie dostałeś wiadomość od dziewczyny. Wybrała film na dzisiejszy wieczór. Horror. NIE ZDEJMUJ HORIZONA! Wiesz, że horrory wprawiają cię w stan przedzawałowy! W razie wykrycia nieregularności bicia serca – dostaniesz powiadomienie, aby móc szybko zareagować.
Wracasz do domu. Twój smartwatch wyświetla niski poziom baterii. Próbujesz sobie przypomnieć, kiedy ostatnio go ładowałeś. To byłoooo… miesiąc temu. Zaraz odłożysz zegarek na ładowarkę, aby po godzinie zobaczyć 100% baterii. Nie możesz znaleźć ładowarki! Jest już późno. Dziewczyna czeka z popcornem. Przekopujesz wszystkie szuflady. Nigdzie jej nie ma! Nie naładujesz dziś Horizona. Jak będzie wyglądało twoje jutro??? Przypominasz sobie, że przecież to nie jakiś tam smartwatch. To Withings ScanWatch Horizon, który spokojnie wytrzyma jeszcze 20 dni na rezerwie.
Znudziłeś się wyglądem gadżetu, na który patrzysz codziennie? Zmieniasz ubrania. Dlaczego nie zmienić stylu smartwatcha? Wymień pasek ze stali nierdzewnej, na pasek z fluoroelastomeru w kolorze tarczy twojego zegarka. #SZTOS
Withings Health Mate - totalnie innowacyjna aplikacja, którą za darmo pobierzesz i zainstalujesz na Androidzie lub iOS. Znajdziesz w niej szczegółowe informacje na temat… siebie. Trochę przerażające. Wiem. Ale ma ona dostęp tylko do tego na co jej pozwolisz 😉 Dzięki Health Mate masz łatwy i szybki wgląd do bazy swoich wyników, analizy postępów, zobrazowanych trendów i wskazówek, kierujących do pokonywania kolejnych granic. Ustaw swoje cele i pozwól Horizonowi sprawić, aby dążenie do nich stało się lekkie i przyjemne. Health Mate współpracuje z ponad 100 innymi aplikacjami, dając ci możliwość ustawiania powiadomień, które chcesz otrzymywać na swoim smartwatchu.

CZAS na zmiany. Withings ScanWatch Horizon