Withings Health Mate - aplikacja, dzięki której zdrowy styl życia stanie się Twoim nawykiem

Marka Withings jest znana z tak innowacyjnych produktów, jak ScanWatch, Sleep Analyzer czy BPM Core. Mało się jednak mówi o aplikacji Health Mate, dzięki której pojedyncze pomiary z poszczególnych urządzeń układają się w całość, dając nam pełny obraz stanu zdrowia. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest utrata wagi, lepszy sen, obniżenie ciśnienia krwi czy zwiększenie aktywności fizycznej, aplikacja Health Mate pomoże Ci w jego osiągnięciu.
 

Wszystkie istotne dane w jednym miejscu 

Aplikacja Health Mate zbiera wszystkie dane dotyczące wagi, aktywności, snu, temperatury oraz ciśnienia krwi i prezentuje je w postaci czytelnych wykresów.  

Długofalowe trendy, a nie pojedyncze wyniki

Czytelne wykresy z wynikami pomiarów dają pełen obraz sytuacji, ułatwiają dopasowanie aktywności i diety do wyznaczonych celów oraz sprawdzenie efektywności działań. O faktycznym stanie naszego zdrowia świadczą nie pojedyncze, a systematyczne wyniki pomiarów prowadzone w dłuższym okresie. 
 


Motywująca rywalizacja 

Osoby, które rywalizują ze znajomymi, znacznie częściej osiągają wyznaczone cele. To fakt! Aplikacja Withings umożliwia zaproszenie znajomych do wzięcia udziału w tygodniowych wyzwaniach – sprawdź kto wykona największą ilość kroków. 
 

Porady medyczne

Aplikacja zawiera wiele przygotowanych przez lekarzy porad – dowiedz się co zrobić, żeby obniżyć ciśnienie krwi lub zwiększyć efektywność swoich treningów. 
 

Programy zdrowotne

Medytacja z Petit BamBou, Lepszy sen, Monitorowanie ciąży – w aplikacji Health Mate znajdziesz dużo ciekawych programów motywujących do postawienia kolejnego roku na drodze do zdrowego stylu życia.