U by UAG – seria akcesoriów ochronnych stworzona z myślą o kobietach

Marka UAG od zawsze kojarzona jest z pancernymi akcesoriami, gwarantującymi najwyższy poziom ochrony. Seria U by UAG została stworzona specjalnie z myślą o kobietach. Akcesoria z tej serii charakteryzują się lekką konstrukcją i subtelną kolorystyką. 



Zaprojektowane z myślą o codziennym, aktywnym życiu, przesiąknięte kwintesencją przygody. Niezależnie od tego czy jesteś weekendowym odkrywcą czy doświadczonym podróżnikiem, dzięki akcesoriom UAG, możesz się wspiąć jeszcze wyżej i dojść jeszcze dalej, nie martwiąc się o urządzenia mobilne, które masz ze sobą.
 


Oferta marki zostało rozszerzona o serię U by UAG, aby sprostać oczekiwaniom kobiecego grona użytkowniczek. Seria U obejmuje kilka modeli obudów do smartfonów, etui do AirPodsów i pasków do smartwatchy stworzonych specjalnie z myślą o kobietach. Lekka i smukła konstrukcja, subtelna, klimatyczna kolorystyka, wzornictwo podkreślające styl – to główne wyróżniki serii U by UAG. 

Mimo delikatnego wzornictwa akcesoria zapewniają pewną ochronę. Od siłowni po biuro, wszędzie, gdzie jesteś, Twoje urządzenia mobilne pozostają bezpiecznie, a Ty możesz skupić się na realizacji swojej pasji. 



Ambasadorkami serii U by UAG zostały kobiety odnoszące sukcesy w różnych dziedzinach sportu, m.in.: 
Sarah Nurse – hokeistka kanadyjskiej reprezentacji kobiet w hokeju na lodzie
Sasha DiGiulian – wicemistrzyni świata w boulderingu
Jamie Anderson – mistrzyni olimpijska i zdobywczyni Pucharu Świata w snowboardzie
Kailin Curran – zawodniczka mieszanych sztuk walki