Pipetto – funkcjonalne akcesoria do produktów Apple

Akcesoria ochronne Pipetto to przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność. Etui z klapką składającą się na wzór origami to znak rozpoznawczy produktów tej brytyjskiej marki.

Brytyjska marka akcesoriów do produktów Apple powstała w 2008 r. Etui Pipetto są obecnie dostępne w ponad 36 krajach i ponad 10 000 sklepów. Misją firmy jest tworzenie akcesoriów, które są wytrzymałe, świetnie wyglądają i usprawniają korzystanie z urządzeń. 


Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Etui Pipetto do iPhone’ów i iPadów zostały wyposażone w charakterystyczną klapkę, która umożliwia ustawienie urządzeń w pozycji najwygodniejszej do wykonywanej w danej chwili czynności. Użytkownik ma do wyboru - 2 w przypadku etui do iPhone’a i 5 w przypadku etui do iPada różnych kątów nachylenia ekranu. Ustawienie urządzenie w odpowiedniej pozycji umożliwia wygodne prowadzenie rozmów wideo, pisanie, granie, czytanie, oglądanie filmów. Jedno z ustawień daje także możliwość wykorzystania iPada w roli drugiego ekranu podczas pracy z komputerem. 

Funkcja wybudzania i usypiania przy otwieraniu i zamykaniu klapki gwarantuje oszczędność energii na poziomie 20%. Miejsce na Apple Pencil, pełny dostęp do kamer, przycisków i portów – to dodatkowe cechy etui Pipetto, które decydują o wygodzie korzystania z tego akcesorium.Skuteczna ochrona 

Wytrzymały poliwęglan, wzmocnione narożniki, podwyższone krawędzie wokół ekranu i kamery, klapka z mikrofibry oraz powłoka antybakteryjna zapewniają pełną ochronę nie tylko przed wstrząsami, zarysowaniami, ale również przed bakteriami. 


Etui Pipetto są dostępne do najpopularniejszych modeli iPadów i iPhone’ów w cenach od 179 zł do 229