Panele świetlne Nanoleaf – na zawsze zmienią Twój sposób myślenia o oświetleniu

Wyjątkowe. Spersonalizowane. Olśniewające. Takie właśnie są produkty kanadyjskiej firmy Nanoleaf. Panele świetlne Nanoleaf rozświetlą Twój dom lub biuro, tworząc równocześnie przepełnione kolorami, interaktywne dzieła sztuki.

Panele Nanoleaf dostępne są w trzech kształtach: trójkątne Light Panels o całkowicie gładkiej powierzchni, kwadratowe Canvas z delikatną strukturą oraz sześciokątne Shapes Hexagons. Rozświetlone kompozycje sprawdzą się dobrze w każdym pomieszczeniu, zarówno w biurze, jak i w domu. 


Panele mogą pełnić rolę zarówno funkcjonalnego, jak i dekoracyjnego oświetlenia. Nie musisz wybierać jaki rodzaj światła jest potrzebny w danym pomieszczeniu. Zaprojektuj kształt ułożenia paneli, a klimat oświetlenia wybierzesz później w aplikacji. Masz do wyboru 16 milionów kolorów i gotowe kombinacje kolorystycznych, ale możesz też tworzyć własne, dopasowane do Twoich planów. Nastrojowe oświetlenie na romantyczny wieczór czy czyste, białe światło ożywiające umysł i sprzyjające koncentracji?

Zintegrowany czujnik audio sprawia, że oświetlenie Nanoleaf reaguje na dźwięki, co daje efekt świateł tańczących w rytm muzyki. Seria Canvas i Shapes reaguje również na dotyk – przesunięcie w prawo, w lewo, podwójne dotknięcie – każdy gest uruchamia inny scenariusz oświetlenia.

Panele zostały wyposażone w funkcję Screen Mirror, która całkowicie odmieni klimat Twoich filmowych wieczorów. Kolory z ekranu rozpływające się po całym pokoju sprawią, że poczujesz się jakbyś był w samym środku akcji. Dostepne są cztery tryby dopasowane do klimatu filmu i Twojego nastroju.

Prosta i szybka instalacja oraz komfortowa obsługa to kolejne zalety paneli Nanoleaf.  Montaż nie wymaga użycia wiertarki, wystarczy dołączona do zestawu taśma dwustronna. Dzięki znajdującym się w zestawie elastycznym łącznikom, nie musisz ograniczać się do płaskich powierzchni. Możesz zamontować panele świetlne na zakrzywionych powierzchniach i narożnikach. Panelami Nanoleaf możesz zarządzać za pomocą pilota, Siri, Alexy, IFTTT, asystenta Google oraz aplikacji w telefonie lub na komputerze. Sam zdecyduj, co będzie dla Ciebie najwygodniejsze.