Chroń swoją prywatność – szkła ochronne InvisibleShield Glass Elite Privacy do iPhone 11

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG, wprowadza do sprzedaży szkło prywatyzujące Glass Elite Privacy. W świecie, w którym wszystko staje się publiczne, wciąż zależy nam na ochronie naszych prywatnych danych. Glass Elite Privacy chroni ekran telefonu zarówno przed skutkami uderzeń, jak i niepowołanymi spojrzeniami.

Rozwiązania marki InvisibleShield charakteryzuje jedno przesłanie – produkty mają chronić ekran przed wszystkimi zagrożeniami, na jakie użytkownik może narazić swój telefon podczas codziennych czynności. Glass Elite Privacy gwarantuje zaawansowaną ochronę ekranu i prywatności. Dwukierunkowy filtr zapewnia pełną prywatność całego ekranu, z każdej strony, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że jego wiadomości czy maile nie zostaną przeczytane przez niepowołane osoby podczas przebywania w zatłoczonych miejscach. 

Szkło zabezpiecza ekran przed zarysowaniami, rozbiciem i innymi uszkodzeniami. Przy jego produkcji zastosowano najnowszą technologię Ion Exchange™, dzięki której szkło InvisibleShield jest bardziej odporne na zarysowania oraz 4-krotnie bardziej wytrzymałe podczas uderzenia od dostępnych na rynku rozwiązań w tej kategorii. Dodatkowo szkła z serii Elite zostały wyposażone w technologię ClearPrint ™, dzięki której odciski palców znikają z ekranu, a obraz jest wyraźny i pozbawiony smug.

InvisibleShield Glass Elite Privacy jest dostępne do iPhone 11, 11 Pro oraz 11 Pro Max w cenie 159 zł.