Akcesoria ochronne do iPhone SE

Pierwsze pytanie, jakie nasuwa się po zakupie nowego iPhona jest oczywiste – jakie etui do niego wybrać. Na uwagę zasługuje oferta dwóch firm, których akcesoria do urządzeń mobilnych od lat cieszą się ogromną popularnością. Mowa oczywiście o kalifornijskiej marce UAG oraz angielskiej Gear4.

Charakterystyczne wzornictwo sprawia, że wszystkie modele obudów UAG są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. Opatentowana konstrukcja, składająca się z wytrzymałej zewnętrznej warstwy oraz elastycznego, absorbującego wstrząsy wnętrza sprawia, że produkty UAG to gwarancja bezpieczeństwa. W ofercie przeznaczonej do nowego iPhona SE znalazły się wszystkie najpopularniejsze wzory producenta: Monarch, Plasma, Plyo, Pathfinder Civilian oraz najnowsza biodegradowalna seria Outback.W ofercie Gear4 do iPhone SE są obecnie dostępne 2 najpopularniejsze serie – Crystal Palace oraz Piccadilly. To idealne połącznie minimalistycznego wzornictwa z ochroną na najwyższym poziomie. Za bezpieczeństwo iPhona w obudowie Gear4 odpowiada tajemnicza substancja o nazwie D30.

Polimer D3O zbudowany jest z molekuł, które swobodnie się poruszają – jednak w wyniku gwałtownego uderzenia, poszczególne molekuły zbliżają się do siebie i łączą. Taka konstrukcja powoduje, że podczas codziennego użytkowania obudowa zachowuje elastyczność, natomiast przy uderzeniu twardnieje, tworząc warstwę ochraniającą telefon. Ten sam materiał wykorzystywany jest podczas produkcji akcesoriów i odzieży ochronne dla wojska.
D30 to nie jedyna cecha wyróżniająca obudowy Gear4. Etui do iPhone SE zostały również wyposażone w specjalną powłokę antybakteryjna, która zabija do 99,99% drobnoustrojów powierzchniowych.

Szeroki wybór modeli oraz kolorów zarówno w przypadku UAG, jak i Gear4 sprawia, że każdy znajdzie obudowę dostosowaną do swojego stylu i potrzeb. Obie marki zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, wstrząsami i skutkami upadków, co potwierdza certyfikat Elegancki, minimalistyczny Gear4 czy militarne wzornictwo UAG – wybór należy do Ciebie.