4 w 1, czyli mophie juice pack access

4 w 1, czyli mophie juice pack access – nowa wersja legendarnej obudowy z baterią do iPhone X/Xs, Xr oraz Xs Max

Mophie juice pack access poza dodatkową energią zapewnia również niezawodną ochronę, bezprzewodowe ładowanie i pełny dostęp do portu Lightning w iPhonie.

Wbudowana bateria umożliwia dłuższe używanie iPhone’a bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania. 2000mAh przedłuża działanie telefonu do 31 godzin. Nowa, smukła i lekka konstrukcja, sprawia, że obudowa jest niewiele większa od tradycyjnego etui, dobrze leży w dłoni i bez problemu mieści się w kieszeni.Obudowa została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika. Mophie juice pack access zapewnia pełny dostęp do portu Lightning, dzięki czemu nie trzeba zdejmować obudowy, aby podłączyć słuchawki.


Juice pack access jest kompatybilny z technologią Qi, co umożliwia bezprzewodowe ładowanie iPhone’a w obudowie. Dzięki funkcji Priority + energia zawsze trafia w pierwszej kolejności do iPhone’a. Juice pack access można naładować bezprzewodowo lub poprzez znajdujący się w zestawie kabel USB-C.
Poza dodatkową energią, mophie juice pack access zapewnia również ochronę iPhone’a przed skutkami uderzeń i upadków.

Obudowa mophie juice pack access kosztuje 419 zł. Lista sklepów dostępna jest na stronie

mophie

 

Mophie to wielokrotnie nagradzana kalifornijska marka akcesoriów zasilających do urządzeń mobilnych. Powszechnie ceniona za innowacyjne rozwiązania, firma zasłynęła z produkcji juice packa – pierwszej na świecie obudowy z wbudowaną baterią. Produkty mophie to stylowe, wydajne i praktyczne rozwiązania o wyjątkowo wysokiej jakości materiałów i wykonania.

 

ZAGG Inc

ZAGG Inc jest światowym liderem w dziedzinie akcesoriów do urządzeń mobilnych sprzedawanych pod markami InvisibleShield®, mophie®, ZAGG®, BRAVEN®, IFROGZ® i Gear4®. Portfolio obejmuje produkty chroniące ekran, rozwiązania do zarządzania energią, klawiatury mobilne oraz szeroką ofertę akcesoriów audio.

iCorner Part of Alstor

iCorner to jeden z działów Alstor, działającego na polskim rynku od ponad 30 lat dystrybutora sprzętu IT. iCorner powstał w 2010 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na akcesoria do urządzeń mobilnych. W ofercie znajdują się produkty znanych, światowych marek wyróżniające się zarówno wykorzystaniem innowacyjnych technologii, jak i wysoką jakością wykonania. Kilkanaście kategorii obejmuje między innymi: obudowy ochronne, akcesoria sportowe, inteligentny dom oraz szeroką ofertę zabawek edukacyjnych.

Link do oryginalnej informacji prasowej: http://eu.mophie.com/press/mophie-reinvents-iconic-battery-case-and-unveils-the-juice-pack-access-forKontakt dla mediów: Sylwia Lis, s.lis@alstor.com.pl